Dojazd na zawody

X Ogólnopolski Rajd na Orientację Przejście Smoka

Dojazd na zawody

Na Facebooku padło pytanie o dojazd i ponieważ jest spora szansa, że informacje przydadzą się większemu gronu potencjalnych chętnych do udziału, to najlepsze miejsce na nie jest tutaj. Dodatkowo trafią one i do zakładki Baza.

Najprostsza odpowiedź na to pytanie brzmi – z najbliższej dużej miejscowości tj. Puław do Bochotnicy kursują autobusy MZK – linie 1, 12, i 20, z czego 12-tka jeździ dość często i regularnie.

Niestety nie odpowiada to na pytanie całkowicie, gdyż w związku z remontem linii kolejowej Warszawa-Lublin, do Puław nie jeżdżą pociągi. Mimo to można dotrzeć do nas na kilka sposobów – też transportem publicznym. Możliwe są następujące opcje:

  • pociągiem i autobusowym transportem zastępczym. Połączenia można znaleźć na stronie rozkładu PKP, ale lojalnie uprzedzam, że czasy przejazdu i ilości przesiadek są chore,
  • komunikacją autobusową – z Warszawy do Puław w piątek 18 października jest ponad 30 kursów, rozkład i możliwość zakupu biletów online oferuje np. portal e-podroznik.pl,
  • jeden z uczestników dysponujący ponadprzeciętnie pojemnym samochodem wyraził zgodę, by zaproponować Wam skorzystanie z możliwości podróży w jego towarzystwie. Wyjazd do Bochotnicy zaplanowany jest na piątek około godziny 19 z Piaseczna, dojazd do Piaseczna możliwy jest koleją podmiejską z dworca Warszawa Śródmieście. Chętnych na taki przejazd prosimy o kontakt na adres mailowy rajdu – przejscie@stowarzysze.org.pl
  • Zachęcamy też do nawiązywania kontaktu z innymi uczestnikami z Warszawy, być może mają wolne miejsca i chętnie podzielą się nimi z innymi dojeżdżającymi.

Dojazdy z innych miejscowości niż Warszawa niestety musicie sprawdzać na własną rękę. Osoby planujące dojazd od wschodu – doniesienia prasowe wróżą Wam łatwiejszy powrót, gdyż 20 października ma zostać uruchomiony odcinek trasy kolejowej Dęblin – Puławy – Lublin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ninety one − = eighty seven