Pierwsze materiały

X Ogólnopolski Rajd na Orientację Przejście Smoka

Pierwsze materiały

Przede wszystkim, to na co na pewno czekaliście – pierwsze wyniki.
Pojawiła się stosowna zakładka, a publikację zaczynamy od wstępnych wyników tras sportowych.
Bez obaw, wyniki z tras turystycznych też powinny pojawić się dziś, MiniInO nadal się liczy 🙂 Wagi punktów z obu dni zabawy również znajdą się na stronie niedługo!

A w związku z publikacją wyników ważny komunikat. Do liczenia wyników trasy TP8h omyłkowo wykorzystaliśmy wagi z trasy TR5h. Po przeliczeniu ich nastąpiły zmiany zarówno w punktacji końcowej, jak i w składzie podium.
Zarówno w kategorii OPEN jak i OPEN-K, pierwsze miejsca były niezagrożone. Trzecie miejsce w kategorii OPEN należy się Adamowi Michalskiemu, któremu serdecznie gratulujemy i którego planujemy uhonorować w trakcie rogainingu, którego on jest organizatorem. W kategorii OPEN-K drugie miejsce zajęła Renata Łaska, trzecie zaś Małgorzata Krochmal, obie panie zostały uhonorowane na niedzielnym zakończeniu zawodów.
Serdecznie przepraszamy za pomyłkę, gratulujemy zarówno osobom które znalazły się ostatecznie na podium, jak i tym udekorowanym, bo równie wytrwale rywalizowały na trasie. Przy okazji jednak widać, jak wiele zmienia tak prosty zabieg, jak zmiana wag punktów! Nawet nie trzeba przestawiać lampionów, by móc wystartować na dwóch zupełnie różnych zawodach!

Zapraszamy też serdecznie do zakładki MAPY, gdzie można znaleźć mapy z obu dni tras sportowych oraz mapy turystyczne.

Zachęcamy Was też do dodawania swoich śladów GPS do map rogainigu, umieszczonych w serwisie 3D Rerun pod adresami:
TP8h, TP5h i TR5h (sobota)
TP3h (niedziela)

I na koniec apel do Was – jeśli macie fajne zdjęcia z tego weekendu, prześlijcie je do nas! My spędziliśmy dzień w czterech ścianach szkoły i bliskiej jej okolicy, chętnie zobaczymy jak wyglądały trasy z Waszej perspektywy i opublikujemy na stronie rajdu!

Jedna odpowiedź

 1. Maciek Szreter pisze:

  Dziękuję za fantastyczne Przejście Smoka! Było idealnie, takiego Forpsi.com

   
    Forpsi

  This domain runs on FORPSI servers
   

  500 Internal Server Error

  The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the website is misconfigured or there was an error in a CGI script.